Committee List

Committee List 2018

Guru Penasihat   :  Pn. Jaswant Kaur

Pn.Yeap Chee Beng

Pn. Nur Amira Bt.Ahmad Sidi

Pengerusi    : Yeap Li Yun (S4H)

Naib Pengerusi : Tan Bee Wei (S4H)

Rachel Teoh Rei Gee (K3A)

Setiausaha : Lee Jia Yi (S5F)

Naib Setiausaha : Leong Wan Nee (K3A)

Bendahari : Lee Huei Theng (S4D)

Naib Bendahari  : Yuan Kah Mun (K3H)

Ketua Disiplin  : Lim Xin Yan (K3A)

Pen Ketua Disiplin : Tan Chern Lynn (K3H)

Quarter  : Ang Ru Xuan (P5C)

Pen Quarter  : Lye Wei Nie (K3F)

Wakil Pagi  : Nicole Lim May Lynn (S5E)

Wakil Petang  : Lee Pei Qi (K2B)

Ketua Kebersihan dan Kebajikan : Lau En Lin (S5E)

Ketua Papan Kenyataan : Wong Xuan Rui (K3B)

Aktiviti Organiser  : Cheong Jia Hui (K3G)

 


Committee List 2017

Guru Penasihat                               : Pn. Jaswant Kaur

:Pn.Yeap Chee Beng

:Cik Nur Amira Bt.Ahmad Sidi

Pengerusi                                          : Quah Yi Wen

Naib Pengerusi                                : Nicole Lim May Lynn

Setiausaha                                        : Goh Yong Qi

Naib Setiausaha                              : Lee Jia Yi

Bendahari                                         : Tan Sheau Yi

Naib Bendahari                               : Tan Yi Hui

Ketua Disiplin                                  : Yau Hui Ting

Pen Ketua Disiplin                          : Yeap Li Yun

Quarter                                              : Goh Shien Hoon

Pen Quarter                                      : Ang Ru Xuan

Wakil Pagi                                         : Esther Ping Dominic

Wakil Petang                                    : Rachel Teoh Rei Gee

Ketua Kebersihan dan Kebajikan : Lau En Lin

Ketua Papan Kenyataan                 : Lee Qiao Li

Aktiviti Organiser                             : Ooi Yi Xuan

: Lee Shi Hui

 


Committee List 2016

Guru Penasihat : Pn. Jaswant Kaur

: Pn. Yeap Chee Beng

:Cik Nur Amira Bt. Ahmad Sidi

 主席 Pengerusi : Tan Zi Rui

 副主席 Naib Pengerusi : Choong Pey Wen
: Quah Yi Wen

文书Setiausaha : Chin Shi Qi

副文书Naib Setiausaha   : Lee Qiao Li

财政 Bendahari : Dorothy Chan Jing Hui

副财政 Naib Bendahari  :Esther Ping Dominic

纪律股长 Ketua Disiplin : Teoh Yin Fang

副纪律股长 Penolong Ketua Disiplin  : Yau Hui Ting

总务 Quarter : Camille P’ng Zhi Qing 

 副总务 Penolong Quarter : Lee Jia Yi

布告主任 Ketua Papan Kenyataan Koay Ser Yun

卫生股长 Ketua Kebersihan : Deborah Kay Yen Lin

康乐 Activity Organizer  : Leong Wan Zhi

上午班代表 Wakil Sesi Pagi : Ng Yee Ping

下午班代表 Wakil Sesi Petang  : Tan Bee Wei

 


Committee List 2015

Our AGM list  is out!

Pengerusi : Grace Gan

Naib Pengerusi : Koay Chia Yee

: Ng Yee Ping

Setiausaha : Glynice Gan

Naib Setiausaha : Tan Zi Rui

Bendahari : Dorothy Chan Jing Hui

Naib Bendahari : Chin Shi Qi

Ketua Disiplin : Teoh Yin Fang

Pen. Ketua Disiplin : Quah Yi Wen

Quarter : Camille P’ng Zhi ing

Pen.Quarter : Goh Yong Qi

Ketua Kebersihan dan Kebajikan : Deborah Kay Yen Lin

Ketua Papan Kenyataan : Lee Jia Ying

Aktivity Organiser : Esther Ping Dominic

Wakil Sesi Pagi : Yau Hui Ting

Wakil Sesi Petang : Joanna Ling Minyi


Kadet Polis telah mengadakan AGM pada 3 Ogos 2013 pada 7.30 pagi – 12.00 tengah hari. Tujuan AGM tersebut adalah untuk memilih ahli-ahli AJK bagi tahun 2014. Berikut adalah keputusannya:

SENARAI AJK KADET POLIS 2014

Pengerusi : Oung Wan Jia

Naib Pengerusi : Grace Gan

Setiausaha : Low Shin Thong

Naib Setiausaha : Glynice Gan

Bendahari : Choong Pey Wen

Naib Bendahari : Dorothy Chan Jing Hui

Ketua Disiplin : Goh Guat Hoon

Penolong Ketua Disiplin : Teoh Yin Fang

Quarter : Yim Chee Kei

Penolong Quarter : Khor Hooi Earng

Ketua Papan Kenyataan : Camille P’ng Zhi Qing

Ketua Kebersihan & Kebajikan : Lee Ri Jing

Activity Organizer : Leong WanZhi

Wakil Sesi Pagi : Ng Yee Ping

Wakil Sesi Petang : Quah Yi Wen


This site is protected by Comment SPAM Wiper.